• Czy kule ortopedyczne są lekkie?

Ciężar kul zależy od rodzaju i materiału wykonania. Najlżejsze są kule pachowe, których podparcie stanowi tworzywo sztuczne, a same stworzone są z rurek aluminiowych. Dodatkowo są bardzo wytrzymałe.

  • Czy istnieje możliwość dostosowania wysokości kul do wzrostu?

Owszem, opcje regulowania wysokości pozwalają dostosować je do potrzeb użytkowników różnego wzrostu.

  • Czy można wypożyczyć kule ortopedyczne i zwrócić je po zakończeniu rehabilitacji?

Oczywiście, w tym celu zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią, która posiada szeroki wybór sprzętu i produktów medycznych oraz fachową pomoc naszego personelu.

mail: kontakt@wypozyczalniamedyczna.com

tel.: 792 020 020

  • Co zrobić, aby otrzymać sprzęt za darmo?

Pomoc w postaci darmowego sprzętu można uzyskać poprzez dołączenie do Fundacji Syloe, której głównym celem jest gromadzenie beneficjentów – osób chorych, niepełnosprawnych, potrzebujących, oraz ludzi dobrej woli, chcących wspomóc leczenie, rehabilitację czy codzienne życie podopiecznych naszej organizacji. Rejestrując się w bazie podopiecznych można uzyskać wsparcie w postaci darmowego wypożyczenia lub otrzymania sprzętu medycznego czy pomocy finansowej na leczenie lub rehabilitację.

  • Posiadają Państwo w asortymencie kule z odblaskami?

Jedna z oferowanych przez nas kul ortopedycznych – kula łokciowa posiada nowoczesny design, ergonomiczny kształt uchwytu oraz odblask, który zapewnia widoczność z daleka w każdych warunkach.

  • Jakie są rodzaje kul?

W naszym sklepie dostępnych jest szeroki wybór kul ortopedycznych, między innymi kule łokciowe, pachowe i trójnogi.

  • Które kule będą dla mnie najlepsze?

Kule łokciowe są wskazane dla osób po urazach, w leczeniu zmian zwyrodnieniowo – zniekształcających, po zabiegach chirurgicznych, gdzie wskazane jest odciążanie chorej kończyny.

Kule pachowe są sprzętem pomocniczym do poruszania się osób po amputacjach jednej kończyny, podczas gdy wielonogi poprawiają mobilność użytkownika.